Sivas Haber 346 – Sivas Haberleri – Haberler – Son Dakika Sivas Haber

Belediyeden Bahar Temizliği

Belediyeden Bahar Temizliği
160 views
11 Mart 2020 - 9:45

Sivas Belediyesi ekipleri yoğun geçen kış mevsiminin ardından bahar temizliği başlattı.
Temizliği ile örnek illar arasında gösterilen Sivas’ta Belediyeye bağlı ekipler bahar temizliğine başladı. Tüm şehirde gerçekleştirilecek temizlik çalışmalarına Pulur Mahallesi’nden start verildi. Program dahilinde il merkezinde bulunan 66 mahallede genel temizlik başta olmak üzere kaldırım üstlerinde ot temizlikleri ve refüj temizlikleri gerçekleştirilecek.
Yapılan çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getiren Pulur Mahalle Muhtarı Ogün Bekçioğlu, “Kış mevsiminin ardından Sivas Belediyesi bahar temizliği başlattı. Bu çalışma ilk olarak mahallemizde başladı. Mahallemiz tertemiz oldu. Başta Belediye Başkanımız olmak üzere burada görev yapan tüm personellere teşekkür ederim” dedi.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun da “Kış mevsiminin ardından şehrimizde Bahar temizliğine başladık. 66 mahallenin tamamında yapılacak çalışmalar bir program dâhilinde gerçekleştirilecek ilk olarak Pulur Mahallesi’nden başladığımız temizlik çalışmalarında gündüz mahalleler temizlenirken gece de ana arterlerde yıkama çalışması gerçekleştireceğiz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2021 Sivas Haber 346. Tüm Hakları Saklıdır.