Sivas Haber 346 – Sivas Haberleri – Haberler – Son Dakika Sivas Haber

Emniyet Müdürlüğünden “Milli Dayanışma Kampanyası”na Destek

Emniyet Müdürlüğünden “Milli Dayanışma Kampanyası”na Destek
364 views
11 Nisan 2020 - 21:57

Sivas İl Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175’inci yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na 175 gıda kolisiyle destekte bulundu.
Vefa Sosyal Destek yardım kolilerinin hazırlandığı depo bahçesinde düzenlenen törene Sivas Valisi Salih Ayhan, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu ve İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan katıldı. Törende konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175’inci yıl dönümünü kutladıklarını belirtti. Polis teşkilatının yüksek görev sorumluluğu bilinciyle vatandaşın her türlü ihtiyacına koşan bir teşkilat olduğunu vurgulayan Ayhan, şunları kaydetti: “Polis teşkilatımız görev ve sorumluluğunun bilinci içerisinde, bu anlamlı haftada ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına kendi oluşturdukları fonla 175 koli yardım yaparak vatandaşımızın ihtiyacına koştu. Bireysel sorumluluklarının yanında devletimizin verdiği göreve ilaveten kendi ceplerinden fedakârlık yaparak da sürece gönüllerinden katkı sağladılar. Bundan dolayı teşekkür ediyorum. Hakikaten şu an ilimizin dört bir tarafında gözümüz, kulağımız olarak, elimiz ayağımız olarak görevlerine devam etmektedirler. Biz birlikte güçlüyüz, destekleri, gayretleri, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Bakanımızın himayelerinde polis ve jandarma teşkilatlarının, bir bütün olarak bütün vatandaşların can ve mal güvenliği için seferber olmuş vaziyette. 7 gün 24 saat çalışıyorlar, gece gündüz çalışıyorlar. Gönülden ve içten katkıları da çok anlamlı oldu.” dedi.
Program sonunda Vali Salih Ayhan ve İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, hazırlanan kolilerin bir kısmını araçlara yükledi. Vefa Sosyal Destek Grubu üyelerine teslim edilen yardım kolileri ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2021 Sivas Haber 346. Tüm Hakları Saklıdır.