Sivas Haber 346 – Sivas Haberleri – Haberler – Son Dakika Sivas Haber

Grand Masal Düğün Salonu Türkiye’nin En İyisi Seçildi

Grand Masal Düğün Salonu Türkiye’nin En İyisi Seçildi
344 views
11 Şubat 2020 - 15:25

ALTIN TAÇ ÖDÜLÜ SİVAS GRAND MASAL DÜĞÜN SARAYI’NIN

Sivas Grand Masal Düğün Sarayı, İstanbul’ta düzenlenen “Altın Taç Ödül Töreni”nde, Türkiye’nin en iyi düğün salonu seçilerek “en iyi çıkış yapan düğün salonu” adı altında ödülün sahibi oldu. İş dünyasından tanıdık isimlerin yanı sıra, Bülent Ersoy, Mine Koşan, Coşkun Sabah, Hande Yener, Niran Ünsal, Mahmut Tuncer gibi birçok ünlü isimlerin arasında ödülü alan işletme sahibi Mehmet Erdinç, konuşmasında Sivas halkına teşekkür etti.

İstanbul’da bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilen “Altın Taç Ödülleri”, düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törene, siyaset ve iş dünyasından tanıdık isimlerin yanı sıra, Bülent Ersoy, Mine Koşan, Coşkun Sabah, Hande Yener, Niran Ünsal, Aydilge, Mahmut Tuncer, Yonca Evcimik, Ceylan gibi birbirinde ünlü sanatçılar da katıldı.

Magazin D’nin sunucusu Dilay Korkmaz ile Gökay Kalaycıoğlu’nun elinden ödülünü alan İşletme sahibi Mehmet Erdinç,

GRAND MASAL DÜĞÜN SARAYI ALTIN TAÇ’I SİVAS’A GETİRDİ

Birçok ünlü isimlerin, firmaların ödül aldığı törende, Sivaslılarda büyük bir gurur yaşadı. Grand Masal Düğün Sarayı, ülke genelinde en iyi düğün salonu seçilerek “en iyi çıkış yapan düğün salonu” adı altında Altın Taç ödülüne layık görüldü.

Törende Sivas’tan tek bir firma olarak yer alan Sivas Grand Masal Düğün Sarayı, İstanbul’a ödülü almaya işletme sahibi Mehmet Erdinç ve salonun görsel koordinatörü olan Grafikser Fotoğrafçılık işletme sahibi Sercan Çetinel katıldı.

Mehmet Erdinç, Kırmızı halıda röportaj verirken

Magazin D’nin sunucusu Dilay Korkmaz ile Gökay Kalaycıoğlu’nun elinden ödülünü alan İşletme sahibi Mehmet Erdinç, sevincini törene katılan herkese teşekkür ederek “bizleri olumlu geri bildirimleri ile bu ödüle layık gören misafirlerimize ve Sivas halkına teşekkürlerimi sunarım” dedi.

“EN İYİ DÜĞÜN SALONU ÖDÜLÜ GURUR VERİCİ”

Töreden, ödül aldıktan sonra kırmızı halıya davet edilerek röportaj veren Sivas Grand Masal Düğün Sarayı işletme sahibi Mehmet Erdinç, ödülü almaktan mutluluk duyduklarını belirterek şu ifadelere yer verdi:

Grand Masal Düğün Sarayı İşletmecisi Mehmet Erdinç ile Grafikser Fotoğrafçılık işletmecisi aynı zamanda Grand Masal Düğün Sarayı Görsel Koordinatörü Sercan Çetinel’in hatıra fotoğrafı

“Böyle birbirinden değerli ünlülerin, iş adamlarının ve siyasilerin yer aldığı ödül töreninde Sivas’ı temsil ediyor olmak gerçekten gurur verici. Bugün Türkiye’nin en iyi çıkış yapan ve en iyi düğün salonu olarak ödüllendirildik. Bu ödül bizi hem çok mutlu etti, hem de onurlandırdı. Biz Sivas Grand Masal Düğün Sarayı ailesi olarak buradayız.

Grand Masal Düğün Sarayı’nı 2015 yılında Sivas’a kazandırdık ve Sivas’ın en iyi düğün salonu olduğumuzu biliyorduk ama bugün de burada Türkiye’nin en iyi Düğün Salonu olarak seçildik. Bizler, Sivas’ta olmayan modern konseptleri ve yenilikleri hizmete sunuyor ve her yıl kendimizi yenilemeye devam ediyoruz.

Şuanda 2 Bin Metrekare kapalı alanda, 750 ve 450 kişilik 2 salonumuz bulunuyor. Vermiş olduğumuz hizmetlerde, nereden kısarsak daha iyi olur değil, üzerine daha neler koyabiliriz, her zaman bu doğrultuda ilerliyoruz.

Alanında deneyimli çalışan personellerimiz, bir düğünde olması gereken görevli sayısından her zaman daha fazla şekilde görevlendiriyoruz. Sivas’ın en iyi fotoğrafçısı olan ve tecrübeli ekibe sahip Grafikser Fotoğrafçılık ile çalışıyor ve her salonumuzda en az 2 kamera, Jimmy jib ve fotoğraf makineleri ile muhteşem düğün videoları teslim ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki, çiftlerimiz hayatlarında bu anı bir kere yaşıyor ve bunu ölümsüzleştirmek bizlere düşüyor.

Bu ödülü, ilk olarak çalışanlarımıza daha sonra çiftlerimize ve Sivas halkına borçluyuz. Herkese tek tek teşekkür ediyorum”

ÇETİNEL: “ÜNLÜLER GEÇİDİNDE ALTIN TAÇI ALMAK GURUR VERİCİ”

Grafikser Fotoğrafçılık işletmecisi ve Grand Masal Düğün Sarayı Görsel Koordinatörü olan Sercan Çetinel ise ödülün bir parçası olmaktan gurur duyduklarını belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Böyle bir ödülü Grand Masal ailesi olarak almak çok gurur verici. Özellikle böyle ünlüler geçidinde isminizin okunması, o ünlü simalar önünde ödülün alınması çok heyecan verici. Salon sahibimiz Mehmet Erdinç bey gerçekten bunu hak ediyordu. Birlikte bu ödül gecesine katıldık. Biz Grafikser Fotoğrafçılık ve Grand Masal Düğün Sarayı ailesi olarak, mutlu bir geleceğe yolculuğa çıkan çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Çiftlerin hayatlarından bu ölümsüz anı 1 kez yaşayacağını biliyor ve o doğrultuda hareket ediyoruz. Her zaman daha iyisi için çaba gösteriyor ve bunun üzerine çalışmalar yapıyoruz. Gerek Grand Masal Düğün Sarayı ailesi adına gerekse Grafikser Fotoğrafçılık ailesi adına, ödül almamızda emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2021 Sivas Haber 346. Tüm Hakları Saklıdır.