Sivas Haber 346 – Sivas'ın En Tarafsız Haber Portalı

Gürün Ziraat Odası’nda Örnek Davranış

Gürün Ziraat Odası’nda Örnek Davranış
Avatar
Ahmet Gökçe( sivashbr346@gmail.com )
138 views
18 Şubat 2021 - 11:46

Sivas’ta örnek uygulamalara imza atan Gürün Ziraat Odası, yaban hayvanları unutmadı. Özellikle kış aylarında yiyecek bulmakta zorlanan hayvanlar için belli bölgelere et, ekmek ve su bırakıldı.
Yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak ve yaban hayvanlarını beslemek için düzenlenen etkinliğe Gürün Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Aktepe, Tarım Danışmanları ve Ziraat Odası personelleri katıldı.
Başkan Aktepe beraberindekiler, hazırlanan kemikli etler, ekmek ve suyu belirlenen alanlara bıraktı.
Gürün Ziraat Odası olarak yaban hayvanları ve sokak hayvanlarının korumasına yönelik çeşitli etkinliklerde bulunduklarını ifade eden Başkan Hüseyin Aktepe, “Oda olarak sosyal sorumluluk projelerine önem veriyoruz. İlçemizde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle doğal hayatlarında yiyecek bulmakta zorlanan hayvanlarımız için çalışma yaptık. Onların beslenmesi için çalışmalarımız kış boyunca devam edecek. Vatandaşlarımızdan ve özellikle çiftçilerimizden artan yiyecekleri çöpe atmamalarını ve bunları doğal yaşam alanlarında yemek bulmakta zorlanan hayvanlar için bir kenara koymalarını rica ediyoruz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2021 Sivas Haber 346. Tüm Hakları Saklıdır.