Sivas Haber 346 – Sivas Haberleri – Haberler – Son Dakika Sivas Haber

TSYD Sivas Şubesi’nden Anlamlı Yardım

TSYD Sivas Şubesi’nden Anlamlı Yardım
212 views
07 Şubat 2020 - 13:29

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi “Biz büyük bir aileyiz-Çocuklar üşümesin” kampanyası düzenleyerek, ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyecek yardımı yaptı.
Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşcı’nın katıldığı kampanyada merkezde bulunan Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi’nde okuyan ve hiç bir sosyal güvencesi olmayan ihtiyaç sahibi öğrencilere mont, kaban, ayakkabı, kazak, gömlek, pantolon gibi kışlık giyecekler dağıtıldı.
Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşcı “TSYD Sivas Şubesi gerçekten olumlu ve örnek bir davranışla bir kampanya düzenledi. Bu kampanyada en önemli olay, sağ elin verdiğini sol elin görmemesi mantığı ile hareket edilmesi. TSYD’nin sloganında yer aldığı gibi cidden büyük bir aileyiz. Bizlere bu konuda destek sağlayan, olumlu ve örnek davranışlar sergileyen TSYD Sivas Şubesini kutluyorum. Eğitim camiası adına kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan ise, düzenlenen kampanyada destek verenlere teşekkür etti.
Çağlayan “TSYD Sivas Şubesi olarak yönetim kurulumuzla birlikte ‘Biz Büyük Bir Aileyiz -Çocuklar Üşümesin’ adı altında bir kampanya düzenlemek ve bu kampanya ile hiçbir sosyal güvencesi olmayan ve geleceğimizi temsil edecek olan öğrencilerimize katkı sağlamak istedik. Kampanyamıza destek veren herkese teşekkür ediyorum. TSYD Sivas Şubesi adına bu gün olduğu gibi bundan sonra da sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecektir. Biz büyük bir aileyiz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2021 Sivas Haber 346. Tüm Hakları Saklıdır.