Sivas Haber 346 – Sivas Haberleri – Haberler – Son Dakika Sivas Haber

Vali Salih Ayhan, Şehit Faruk Aydoğdu Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Vali Salih Ayhan, Şehit Faruk Aydoğdu Ortaokulunu Ziyaret Etti.
189 views
13 Şubat 2020 - 13:00

Vali Salih Ayhan, Şehit Faruk Aydoğdu Ortaokulunu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi. Öğrenciler Ayhan’ı Âşık Veysel’in türküleri ile karşıladı. Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen Sanat Sivas projesi kapsamında enstrüman desteği sağlanan müzik atölyesinde öğrencilerle bir araya gelen Ayhan, öğrencilerin seslendirdikleri türkülere eşlik etti.
Daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Vali Ayhan, öğrencilere kitap hediye etti. Öğrencilerden bol bol kitap okumalarını isteyen Ayhan, “Eğer çok okur, çok çalışır ve sebat ederseniz mutlaka başarılı olursunuz.” Dedi.
Daha sonra öğretmenler odasında okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen Ayhan, bir süre öğretmenlerle sohbet ederek görüş, öneri ve talepleri dinledi. Okul Müdürü Ferhat Öztürk’ten de okulun durumu hakkında bilgiler alan Ayhan, öğretmenlere 4 Eylül Sivas Kongresi’nin 100. Yılı için Sivas Valiliği tarafından bastırılan “Milli Mücadelede Sivas 108 Gün” kitabını hediye etti.
Ayhan’a ziyarette İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu, Müdür Yardımcımız Dursun Yıldırım ve Şube Müdürümüz Hülya Bozbıyık da eşlik etti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

2021 Sivas Haber 346. Tüm Hakları Saklıdır.