Sivas Haber 346 – Sivas Haberleri – Haberler – Son Dakika Sivas Haber

Köksal: “Takımımıza Sahip Çıkalım”

Köksal: “Takımımıza Sahip Çıkalım”
171 views
28 Ocak 2020 - 14:59

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, süper ligde mücadele eden ve lider olan Demir grup Sivasspor takımımıza esnafın destek olmasını ve bu coşkuyu yaşaması gerektiğini söyledi.
Süper ligde mücadele eden ve şu anda şampiyonluk yolunda lider olarak mücadelesini sürdüren Demir grup Sivasspor’umuza esnafların da destek olmasını gerektiğini vurgulayan SESOB Başkanı Köksal, “Sivas’ımızın gururu Demir grup Sivasspor takımımızın başarısıyla gurur duyuyoruz. Sivasspor takımımız ilimizin tanıtımına önemli katkılar sağlamakta ve her zaman Sivas’ımızın adını duyurmaktadır. Takımımızın süper ligde göstermiş olduğu başarı ilimizi de hareketlendirmiş esnafımıza da önemli katkılar sağlamıştır. Adeta bacasız bir fabrika konumunda olan Demir grup Sivasspor’umuzun başarısı esnaf teşkilatımızı da sevindirmiştir. Süper ligin lideri takımımızın inşallah yarım kalan hikayesini bu sene tamamlamasını arzu ediyoruz” dedi.
İŞYERLERİ SİVASSPOR BAYRAKLARIYLA DONATILMALI
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, esnaf ve sanatkarların da Sivasspor’un başarısına ortak olmasını ve destek vermesini talep ederek, işyerlerinin camlarına Sivasspor bayrakları asılmasını, şampiyonluk yolunda heyecan yaşamalarını ve takıma sahip çıkmalarını istedi.
İŞYERLERİ İNDİRİM YAPMALI
Süper Ligde mücadele eden ve şampiyon olmak için çaba sarf eden Sivasspor’un başarısı için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini vurgulayan SESOB Başkanı Köksal, şu ifadelere yer verdi; “Sivas sporumuzun başarısı için herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Sivasspor maçının olduğu günlerde gerek ilçelerden gerekse de başka şehirlerden ilimize gelen vatandaşlarımız için esnafımız hassasiyet göstermeli ve bu coşkuya indirimler yaparak katkı sağlamalıdır.
Özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren kafeler, lokantalar ve buna benzer işletmeler, maçların olduğu günlerde yüzde 10, yüzde 20 indirimler yaparak taraftarlara jest yapmalıdır. Sivasspor’umuzun süper ligde şampiyon olması esnafımızı da kalkındıracaktır
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VERİLMELİ
SESOB Başkanı Beşir Köksal, Sivasspor’un ilimizin tanıtımına önemli katkılar sağladığını kaydederek, esnafların Sivasspor maçlarını izlemek için farklı illerden gelen vatandaşlara ve diğer spor kulüplerinin taraftarlarına iyi davranmalarını, müşteri memnuniyetine önem vermelerini ve kötü sonuçlar doğurabilecek olumsuz hareketlerde bulunmamalarını tavsiye etti.
Köksal, Demir Grup Sivasspor’un başarısında emeği geçen başkan ve yönetim kurulu üyelerine, hocalarına, futbolcularına ve emeği geçenlere teşekkür etti
SESOB Başkanı Beşir Köksal, süper ligde lider olarak mücadele eden Sivasspor’a da taraftarların ve Sivaslıların da tam destek vermesini gerektiğini vurgulayarak başarılar diledi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    2021 Sivas Haber 346. Tüm Hakları Saklıdır.