Sivas Haber 346 – Sivas Haberleri – Haberler – Son Dakika Sivas Haber

Yüzmede Şampiyon Yine Doğa Koleji

Yüzmede Şampiyon Yine Doğa Koleji
264 views
09 Şubat 2020 - 0:44

Sivas İTÜ-Doğa Koleji elde ettiği başarılarla Okullararası Yüzme Şampiyonasına damga vurdu. Okul beden eğitimi öğretmenleri Aykut Soy ve Tuğrul Alataş ile Yüzme Antrenörü Tuğrul Gürel tarafından hazırlanan 46 sporcu toplamda 108 madalya kazanarak katıldığı Minik B Kızlar, Minik A Kızlar, Minik A Erkekler, Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde il birincisi olarak 5 şampiyonluk kazandı.
Ayrıca Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler kategorilerinde de 3’cü olan sporcular, yarışmalardan toplamda 7 kupa ve 108 madalya ile ayrıldı.
İlkokul Minik A Kız takımı ile Ortaokul Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler takımları 3 yıldır üst üste birinci olma başarısı gösterirken, Ortaokul Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler takımları son 2 yılda olduğu gibi bu yılda da ilimizi gruplarda teslim etme hakkı kazandı.
Okul beden eğitimi öğretmeni Tuğrul Alataş öğrencilerin okul yüzme havuzunda düzenli bir şekilde antrenman yaptıklarına dikkat çekerek, sporcularının yarışlara çok iyi hazırlandığını ve bunun karşılığında il şampiyonluklarını hakettiklerini dile getirdi. Okul beden eğitimi öğretmeni Aykut Soy ise “Çalışmalarımızın meyvesini topladığımız için çok mutlu olduk. Bizlere destek veren kurucularımız, okul yöneticilerimiz ve velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    2021 Sivas Haber 346. Tüm Hakları Saklıdır.